Vzruv-sxema-Mulritrans_ua

MultiTransmitter: друге життя дротової сигналізації та керування охороною в смартфоні

Модуль інтеграції MultiTransmitter дозволяє підключити датчики застарілої дротової сигналізації до системи Ajax, відкриваючи для користувачів більш гнучкі налаштування, сценарії автоматизації, управління зі смартфона та широкі можливості для модернізації.

Історія створення

Охоронні технології щодня еволюціонують. Ще не так давно сигналізації встановлювали, щоб своєчасно повідомити охоронній компанії про вторгнення, а сьогодні це цілі системи, які поєднують автоматизований захист від різних типів загроз, відеоспостереження та можливості розумного дому.

Цей стрибок у технологіях розділив індустрію на два табори. З одного боку залишилися старі сигналізації, які справно виконують свої функції, хоч і не передбачають можливостей модернізації. З іншого боку — системи розумного дому, які пропонують безліч смарт-можливостей, але не завжди готові забезпечити надійну охорону.

Розвиваючи Ajax, ми надихаємося цим протистоянням і поєднуємо відповідність охоронним стандартам зі зручним користувацьким досвідом. Однак Ajax — це окрема екосистема пристроїв, на яку потрібно переходити повністю. Система використовує власний радіопротокол і керується із застосунку. На світанку свого розвитку Ajax не підтримував сторонні датчики.

У 2017 році ми частково зменшили прірву між технологіями, випустивши Transmitter – модуль для інтеграції сторонніх дротових пристроїв в систему Ajax. З його допомогою будь-який дротовий датчик з NC/NO контактами стає частиною нашої бездротової системи безпеки. Модуль приймає сигнал від датчика через дріт, а хабу передає його по радіопротоколу Jeweller/ Керування режимом охорони стороннього датчика та системою Ajax відбувається в мобільному застосунку.

ajax multitransmitter renovation

Transmitter може слугувати не тільки передавачем для сигналу, а й джерелом живлення для датчиків

Ми задумували Transmitter для розширення арсеналу Ajax пристроями, які вирішують специфічні завдання: датчиками побутового газу, рівня рідини, термостатами, ІЧ-бар’єрами. Однак у ринку був свій погляд на новинку. Професіонали оцінили можливість віддаленого налаштування та керування, почали використовувати Transmitter для реновації цілих дротових сигналізацій.

Нам надсилали фото зовсім несподіваних для нас конфігурацій, де використовувалися 5, 10, 20 Transmitter одночасно. Незважаючи на затратність такого рішення, користувачі йшли на нього, щоб отримати смарт-можливості для старих сигналізацій. Деякі все ж використовували Transmitter, щоб поширити захист Ajax на підземні гаражі, сховища чи сейфи — місця, куди радіохвилям не потрапити.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *