Семінар для партнерів AJAX: результати, тренди, плани на майбутнє…

В Миколаїві пройшов семінар для партнерів AJAX. В невимушеній дружній атмосфері представники AJAX – Анатолій Мураненко, менеджер з розвитку бізнесу в Україні, та Тарас Єрьоменко, технічний спеціаліст – спілкувалися зі співробітниками охоронних компаній та компаній-інсталяторів південного регіону. Було багато жартів, багато технічних та організаційних питань, високопрофесійного спілкування та класних подарунків.

Анатолій розповів про результати роботи AJAX у 2020-му, зріст та розширення виробництва, досягнення на українському та міжнародному ринках, відкриття нових офісів R&D в Україні. Нові напрями маркетингової політики AJAX у 2021-му, за його словами, розкривають перед партнерами компанії нові великі можливості.

Тарас провів презентацію продуктів AJAX, що з’явилися на ринку у 2020-му. Нові девайси, новий софт (зокрема – хмарне рішення ПЦН для охоронних компаній). І, головне, анонсував новинки, які з’являться на ринку найближчим часом. Докладна інформація про них з’явиться незабаром, тож слідкуйте за новинами на нашому сайті!

Досвід AJAX, величезний творчій та технічний потенціал, позитивний настрій щодо майбутнього, відкритість до спілкування та співпраці – все це надихає, стимулює до більш креативної, плідної праці в галузі забезпечення безпеки.

Leave A Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *